Alsósági Evangélikus Nőegylet
Összejövetelek
Református Nőszövetség látogatása

Képes beszámoló

**2006. február 6-án** a celldömölki Református Nőszövetség tagjai látogattal el új lelkészükkel, *Németh Tamás* lelkipásztorral együtt, hogy megtekintsék a Nőegylet megalakulásának 100. évfordulójára megnyitott kiállításunkat.

Ez alkalommal gyülekezetünk *"hagyományos módon"* (teával és süteménnyel) várta a vendégeket.

A kezdő áhítat, közös éneklés és bemutatkozás után került sor a kiállítás megtekintésére. Testvérszövetségünk tagjai nagy érdeklődéssel olvasták a múlt értékes információit. Különösen Balázs Béla szavait tartották tanulságosnak: *"Nőegyletünk irgalmas samaritánus az élet országútján. Sebeket gyógyít, mindenkinek jót tenni igyekszik. Szolgál egyházi életünkben, mint ahogyan Krisztus Urunknak szolgáltak a bibliai asszonyok. Vegyen mindenki részt Nőegyletünk áldott szolgálatában!"*

A kötetlen együttlét alatt alkalom nyílt a közvetlen beszélgetésekre, a régi közös emlékek felidézésére.

Az összejövetel egyúttal arra is lehetőséget adott, hogy megbeszéljük a közelgő Női Imanap programjában való közös részvételt.

Reménységünk szerint a három celldömölki protestáns gyülekezet együttes szolgálata ugyancsak emlékezetes eseményként marad majd meg a szívünkben.

Fehér asztal körül
A kiállításon