Fiókegyházak
Kisköcsk

Harangvillamosítás

A gyülekezet régi álma valósult meg, amikor a Bim-Bam Csoport tagjai *(Kapui Gyula és társai)* villamosították evangélikus harangunkat. Így megoldódott a harangozás kérdése. Programozó óra vezérli a naponkénti harangszót, és egy gombnyomásra tudjuk indítani a harangot istentiszteletek előtt, illetve temetések alkalmával.

A beruházás költsége kereken 200 000 Ft volt, mely összeget a köcski volt evangélikus iskola kártalanítására kapott járadékból fizettünk ki.

Kályhát vásároltunk...

Hosszú idő óta problémát jelentett az imaterem fűtése, mivel a már életveszélyessé vált vaskályhába senki nem mert befűteni. A római katolikus hívekkel közösen - 35 000 Ft értékben - új vaskályhát vásároltunk, amely a havonkénti egy-egy alkalom fűtésére megfelelő megoldást biztosít.

Körlevél - 2007.

Az új vaskályha