Szolgálatok
Keresztelések
Keresztelések 2011-ben

Kovács Tibor ev. és Dénes Renáta rk. testvéreink LUCA nevű gyermekét 2011. április 24-én kereszteltük meg az alsósági evangélikus templomban.

Szabó András ev. és Viszkeleti Krisztina rk. testvéreink BALÁZS nevű gyermekét 2011. április 24-én kereszteltük meg az alsósági evangélikus templomban.

Baráth Zsuzsanna ev. MÁTÉ nevű gyermekét 2011. május 1-én kereszteltük meg az alsósági evangélikus templomban.

Györkös Tamás ev. és Marton Judit rk. testvéreink MÁTÉ - TAMÁS nevű gyermekét 2011. április 24-én kereszteltük meg az alsósági evangélikus templomban.

Géczy Zoltán ev. és Tőke Mária ev. testvéreink REBEKA és FRUZSINA nevű gyermekeiket 2011. augusztus 28-án kereszteltük meg az alsósági evangélikus templomban.