Adományokról

Örömmel tájékoztathatom a kedves Olvasót arról, hogy egyházközségünk tagjai reménységeinken felül támogatták szolgálatunkat. A költségelőirányzathoz képest 220 000 Ft-tal nagyobb összeget könyvelhettünk el adomány címén.

Hálásan köszönjük Testvéreink áldozatkészségét.

Az egyházfenntartói járulékok terén viszont jelentős kintlevőséget kellett megállapítanunk. Bizonyára ennek egyik oka az, hogy többen vannak, akik nem tudják, hogyan vegyék fel a kapcsolatot pénzbeszedőinkkel, illetve a lelkésszel.

Nekik próbálunk abban segíteni, hogy akik honlapunkat megtalálják, s e sorokat olvassák, jelezni tudják közeledési szándékukat.

Kérem, hogy e-mail útján jelentkezzenek, és írják meg, milyen módon kereshetjük meg őket!

Azok számára, akik szívesen támogatják gyülekezetünket, közöljük folyószámlánk számát. Kérjük, hogy adományukat ide küldjék, és jelöljék meg azt is, milyen célra szánták!

Répcelak és Vidéke Takarékszövetkezet
Celldömölk II.

Előre is köszönjük szívből jövő támogatásukat.

*A jókedvű adakozót szereti az Isten.*