Anyáknapja 2012

Az év legszebb hónapja a május: már minden kizöldült, sok a virág, illatukkal tele a levegő, és épp ilyenkor köszöntjük az édesanyákat. Néha halljuk, hogy az Anyák Napjának nincs alapja a Bibliában. Ez igaz, de ösztönözzön minket a mennyből táplálkozó szeretet, hogy a lehető legtöbb alkalmat keressük egymás iránti megbecsülésünk kifejezésére, és ez fokozottan vonatkozik az édesanyákra. A Szentírás számtalan helyen említi meg, és sokszor meg is parancsolja a szüleink iránti tiszteletet, az apák és anyák iránti engedelmességet, amely nem csupán a gyermekkorban kötelező, hanem akkor is amikor az anyák már megidősödnek. Május első vasárnapján a Vekker + koncert szolgálatával és gyermekeink szép műsorával köszöntöttük az édesanyákat nagyanyákat. Erről az eseményről íme egy pár kép...

Adakozás a templomra
Bemutatkozások