Fiókegyházak
Kisköcsk
Körlevél - 2007.

Kisköcsk

A község érdekessége, hogy már a 12. század közepén létezett. Két részből állt. Nagyköcskön a földművelő parasztság, Kisköcskön a nemesség lakott.

A település két része 1937-ben egyesült, de az egyházi közigazgatásban megmaradt a régi rend: Nagyköcsk Kissomlyóhoz, Kisköcsk Alsósághoz tartozik. Ez utóbbi településrész felnőtt evangélikussága 25 fő.

A volt evangélikus iskolát államosították. Az egyházközség részére 1997-ben pénzbeni kártalanítást állapítottak meg, amit évenkénti járadék formájában rendszeresen küldenek. Az volt római katolikus iskola helyisége az önkormányzat tulajdona, de azt istentiszteleti célokra az egyházak rendelkezésére bocsátja. Havonta tartanak ott szentmisét a katolikusok. Evangélikus istentiszteletek időpontja: minden hó 2. vasárnapja du. 2 óra.

Izsákfa
Kemeneskápolna

katolikus oltár
evangélikus oltár